👈 برای دانلود روی دکمه دانلود زیر کلیک کنید 👉

بررسی آفات و بيماري هاي گياهي

ارتباط با ما

... دانلود ...

 • بررسی آفات و بيماري هاي گياهي

  دانلود فایل کامل بررسی آفات و بيماري هاي گياهي
  در قالب فایل word و متشکل از 29 صفحه قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

  بخشی از محتوای فایل دانلودی ::

  سوختگي ريزوکتونيايي - Rhizoctonia blight 
   
  علائم بيماري در کولتيوارهاي مختلف سرخس با توجه به وضعيت خاص شاخ و برگ با قدري اختلاف تقريباً شبيه به يکديگر مي باشند. بر روي سرخس پاي خرگوشي لکه هاي سياهي بر روي برگهاي نقاط مختلف بوته ايجاد مي شود در سرخس اسپارگوس بيماري بيشتر باعث خشک شدن برگهاي نيمه پايين بوته شده و در سرخس بوستون باعث سوختگي برگچه هاي روي رگبرگ اصلي و ريزش آنها مي شود. 

  سميت ناشي از نيتروژن Nitrogen toxicity 
   
  مصرف بيش از اندازه کودهاي ازته (نيتراته) باعث ايجاد يک نوع سميت در سرخس شده که بيشتر به صورت بد شکل شدن برگها و ايجاد پارگي هايي در آنها بروز مي نمايد. برگها در اين حالت رشد طبيعي نداشته و حتي رشد کمتري هم از برگهاي داراي کمبود نيتروژن از خود نشان خواهند داد. 
  لکه برگي در اثر باکتري پسودوموناس - Psedomonas leaf spot 
   
  علائم بيماري در سرخس Pteris cretica شامل لکه هاي نامنظم قرمز متمايل به قهوه اي و در سرخس لانه پرنده (Asplenium nidus) علائم سوختگي نسبتاً شديدي بر روي برگها نمايان مي شود که شدت اين سوختگي غالباً در يک طرف پهنک برگ بيشتر از طرف ديگر آن است. در گونه Platycruium bifurcatum لکه هاي سخت با سطحي ناصاف و به رنگ قهوه اي به صورت دايره اي شکل بر روي برگها ايجاد مي شود. 

  لکه برگي در اثر قارچ ميروتيسيوم Myrothecium leaf spot 
   
  لکه هايي به رنگ خاکستري متمايل به سياه و به شکل و اندازه هاي متفاوت بر روي قسمتهاي مختلف تشکيل مي شود. بر روي نقاط آلوده برگ پس از مدتي اندامهاي بارده غيرجنسي قارچ (اسپوردوکيوم) تشکيل شده که با پراکنش اسپورهاي حاصل باعث آلودگي مجدد برگها مي شوند. 

  بررسی مراقبت ، محافظت و عمل آوردن بتن بررسي شبكه‌هاي فشار ضعيف و 20 كيلوولت و راههاي پيشگيري از حوادث آنها بررسی ارتباط میان محافظه کاری حسابدارای و نگهداری وجه نقد با بازده غیر عادی شرکت های پذیرفته علل عقب ماندگي كشورهاي اسلامي تحقيق چرا بدون علم سخن مي گوييد ؟